Úvodní minimum

Slíbila jsem povídání o letošním prvním týdnu s Bentem Branderupem.

Když jsem začala s přípravou, procházela únorové lekce a poté začala psát, došlo mi, že se nemohu obejít bez rozvedení některých aspektů mého života s koňmi, k němuž samozřejmě též patří již několik let trvající zmíněné setkávání.

Nechci vám předkládat citace Bentových komentářů. Nechci opakovat jeho slova. Chtěla bych se pokusit o předložení svědectví o mé cestě, kterou zásadně ovlivnilo i setkání s Academic Art of Riding by Bent Branderup. 

Pokud vás tedy zajímají mé myšlenky a pocity v mém světě, který také spoluvytváří život s mými koňmi, srdečně zvu k tomuto vyprávění. Už teď vím, že bude delší než jsem předpokládala neboť jsem dospěla do bodu, že bych chtěla říci něco k tomu, kam kráčím v této ´instantní době´ reprezentované kurzy všeho druhu, přehršlí krásných fotek s emotivními citáty a duchaplnými popisy, které často vedou k zjednodušeným návodům a tipům  na rychlé řešení.

VZHLEDEM K MÉMU VĚKU MYSLÍM, ŽE JIŽ MOHU PODAT SVĚDECTVÍ O SVÉ CESTĚ

Kapitola I. – Základy základu ….

Celý článek je pouze pro členy Akademie Aequilibrium Ashaadox. Pro zobrazení kompletního obsahu se prosím přihlašte nebo se registrujteakademii.